یمینی راد یمینی راد

شهرزاد یمینی راد

کارآموز وکالت


02122018809 shahrzad.yr@gmail.com
من کارآموز وکالت شهرزاد یمینی راد هستم (shahrzad yaminirad) فوق لیسانس حقوق خصوصی از دانشگاه تهران سابقه حقوقی 10 ساله در حوزه حقوق فناوری اطلاعات دارم و در حال حاضر بعنوان وکیل در خدمت دوستان در موسسه حقوقی و داوری بین المللی دادیستا هستم.

یک خاطره و نظر موکلین:

خاطرم هست در یک پرونده ای که از سوی یکی از فرزندان شهدا سازمان فناوری اطلاعات در دیوان عدالت اداری مطرح شده بود مبنی بر رسمی شدن این نیروی قراردادی و سال ها بود که در جریان بود با اقدام و پیگیری بنده حکم له ایشون صادر شد و موفق شدیم تمام معوقات این 13 سال را که بخاطر قراردادی بودن بهشون تعلق نگرفته بود را برایشان بگیریم.

نظر موکلین من در ارتباط با من بعنوان وکیلشان: پیگیری، همدلی، نظم و استمرارو پاسخگویی سریع به موکلین  از ابتدا اخذ پرونده تا روند رسیدگی و نهایت خاتمه پرونده.

Shahrzad Yamini rad
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی ها:

اینجانب کارآموز وکالت شهرزاد یمینی راد به صورت تخصصی در پرونده های مالیاتی و دیوان عدالت اداری متمرکز هستم و بعد از سالیان مداوم کار و حصول تجربه لازم در موسسه حقوقی دادیستا، به یکی از وکلای حرفه ای در این زمینه ها تبدیل شده ام.

من بعنوان یکی از وکلای خدمتگزار در دادیستا به صورت ویژه با پیگیری فراوان تا حصول نتیجه در کنار موکلین محترمم می باشم و در پاسخگویی، پیگیری و یا حضور مداوم در جلسات مشاوره و یا دادگاه تحت هیچ شرایطی موکلم را تنها نخواهم گذاشت.

 

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا