رزاقی نژاد رزاقی نژاد

محمدحسین رزاقی نژاد

وکیل پایه یک دادگستری


02122018809 m.razzaghi@dadista.org
محمدحسین رزاقی نژاد هستم وکیل پایه یک دادگستری و فارغ التحصیل از دانشگاه آزاد تهران مرکز، ۴ سال سابقه وکالت حرفه ای در دعاوی حقوقی، کیفری و خانواده و حدود ۳ سال افتخار همکاری مستمر با موسسه حقوقی و داوری بین المللی دادیستا را دارم.

 

تخصص و توانایی ها:

تعهد، پیگیری، مسئولیت پذیری و ارائه گزارش دوره‌ای از جریان پرونده به موکلین، جزو مهم‌ترین اصول حرفه‌ای بنده در مسیر احقاق حق موکلین است.

وکیل محمد حسین رزاقی نژاد، دارای پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری و عضو تیم حقوقی موسسه بین‌المللی دادیستا ؛ بخش عمده‌ای از فعالیت حرفه ای خود را به دعاوی کیفری از جمله کلاهبرداری، فروش مال غیر، خیانت در امانت، معامله به قصد فرار از دین و جعل و استفاده از سند مجعول و تصرف عدوانی اختصاص داده؛ همچنین در حوزه دعاوی حقوقی به صورت تخصصی سابقه وکالت در دعاوی با محوریت عقود، تعهدات و الزامات خارج از قرارداد را در کارنامه کاری خویش دارد.دعاوی خانواده اعم از طلاق، مطالبه مهریه و حضانت نیز در زمره فعالیت های حرفه ای ایشان بوده و موفقیت های زیادی در این عرصه کسب نموده اند.

 

Mohammad hossein Razzaghi nejad
دادیستا دادیستا

نحوه انجام کار:

شیوه اجرای کار موکلین به این شکل است که ابتدا طی جلسه مقدماتی و اخذ توضیحات لازم از مراجعه کننده، پرونده به صورت تخصصی بررسی می گردد چنانچه نقصی در مدارک و اطلاعات شخص وجود داشته باشد جلسه تجدید و در نشست مقدماتی دوم ضمن بررسی و تطبیق مستندات در خصوص پرونده اظهار نظر می گردد. وکیل محمد حسین رزاقی نژاد پس از بحث و بررسی کامل جزئیات در جلسه پایانی دورنمایی حقیقی و شفاف از نحوه رسیدگی، پروسه قضایی و میزان موفقیت احتمالی ترسیم می نماید. همچنین در صورتی که پرونده در جریان رسیدگی بوده و نیاز به بررسی و مطالعه آن باشد، پیش از ارائه نظر تخصصی پرونده مورد مطالعه قرار میگیرد. البته این امر مستلزم اعطای وکالت صرفاً با اختیار مطالعه پرونده در مراجع قضایی می باشد. در پایان با لحاظ مستندات و ظرفیتهای قانونی چنانچه طرح دعوی یا دفاع موثر امکان پذیر باشد، موسسه دادیستا با جلب نظر وکیل محمد حسین رزاقی نژاد نسبت به ثبت قرارداد مراجعین اقدام مینماید.
 

به تازگی شخصی به من مراجعه کرد که مادرش علیه او دادخواستی به خواسته مطالبه بهای ثمنیه عرصه ملکی را نموده بود که در سال ۸۶ و در پی فوت مورث به ایشان ارث رسیده بود در خلال توضیحات وی دریافتم که عملیات تقسیم ترکه پیش از اصلاح قانون مربوط به سهم الارث زوجه ( یعنی قبل اسفند ۸۷ ) انجام شده بود. در حالیکه مضطرب و پریشان بود از من درخواست کرد تا وظیفه دفاع از او را به عهده بگیرم. با بررسی جوانب امر و قوانین حاکم بر این دعوا وی را آگاه نمودم که دعوای مطروحه به دلیل قاعده عطف به ماسبق نشدن قوانین در پرونده شما محکوم به بطلان خواهد بود و حضور وکیل در جلسه رسیدگی شما فاقد ضرورت است. حدوداً دو هفته بعد رای دادگاه همانطور که پیش بینی شده بود صادر و به ایشان ابلاغ گردید.

 

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا