عدالت خواه شش کلانی عدالت خواه شش کلانی

رضا عدالت خواه شش کلانی

وکیل پایه یک دادگستری


02122018809 edalatkhah@gmail.com
رضا عدالتخواه شش کلانی هستم وکیل پایه یک دادگستری حوزه تخصصی بنده اراضی ملی ملکی و دیوان عدالت اداری هستش.ما در دادیستا به صورت تخصصی بهترین نتیجه را برای شما رقم خواهیم زد.

بیوگرافی و ویژگی های بارز:

بنده در حال حاضر دانشجوی ارشد حقوق اقتصادی دانشگاه علامه طباطبایی می باشم و در کنار تحصیل، ۱۱ سال نیز سابقه وکالت در پرونده خود دارم.

استفاده از اصول حقوقی و قواعد و استفاده به روز از آرا وحدت سرلوحه کار من است و پیگیری پرونده به صورت مداوم و آگاه ساختن رییس شعبه پیش از جلسه رسیدگی یکی از مهمترین ویژگی ها و نقاط قوت بنده به حساب می آید.

بنده همیشه مشغول به مطالعات حقوقی و استفاده از نظرات دیگر همکاران در مورد پرونده های خود هستم و یکی از رموز موفقیت وکیل رضا عدالتخواه ، همین موارد هستند.

Reza Edalatkhah shesh kalani
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی ها:

وکیل رضا عدالتخواه شش کلانی (Reza Edalatkhah) سابقه چندین سال وکالت در حوزه های مختلف را دارم و در حال حاضر به صورت تخصصی بر روی پرونده های اسناد تجاری شرکت ها ، اراضی ، ملک ، اراضی ملی ، شهرداری و دیوان عدالت اداری مشغول فعالیت هستم.

مدتیست با موسسه حقوقی دادیستا مشغول همکاری هستم و در بیش از ۹۰٪ پرونده های اخذ شده، در نهایت موکل خود را به پیروزی رسانده ام.

 

 

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا