زیبدی زیبدی

مجید زیبدی

وکیل پایه دادگستری


02122018809 M_zibadi@dadista.org
من مجید زیبدی هستم فارق التحصیل رشته حقوق قضایی از دانشگاه تهران در سال 1369 و در حال حاظر پژوهشگر دکتری حقوق خصوصی پیش از اشتغال به حرفه وکالت به مدت 8 سال با ادارات و سازمان های مختلف همکاری داشتم و در سال 1387 پس از اخذ پروانه وکالت پایه یک دادگستری به این حرفه مشغول شدم اعتقادم اینه که همکاری تیمی موجب سرعت و دقت در کار میشه و لذا از سال 1397 با موسسه حقوقی دادیستا همکاری خودم رو شروع کردم.سرلوحه کار ما در موسسه حقوقی دادیستا تخصص سرعت دقت و امانت داری هست

تخصص و توانایی ها:

وکیل مجید زیبدی همانطور که گفته شد ، ۲۳ سال سابقه وکالت دارم که در این میان ، ۸ سال سابقه کارشناسی حقوقی در ادارات معتبر ، سازمان ها و نهادهای مهم را بر عهده داشته ام.

حوزه تخصصی بنده دعاوی حقوقی و تجاری ، تنظیم انواع قرارداد ها ، پرونده های حوزه منابع طبیعی ، زمین شهری و شهرداری می باشد که بخش عمده وکالت خود را در اینگونه پرونده ها سپری کرده ام.

در موسسه حقوقی دادیستا ، بنده بیشتر میل به قبول پرونده های حوزه تخصصی خود را دارم و در این میان بعنوان مشاور نیز در کنار موکلین و سایر وکلا فعالیت دارم.

Majid Zibadi
دادیستا دادیستا

بیوگرافی:

وکیل مجید زیبدی ، وکیل پایه یک دادگستری دارای ۲۳ سال سابقه وکالت در انواع دعاوی می باشم و در حال حاضر پژوهشگر دکتری در دانشگاه هستم.

اینجانب چند سالیست که به صورت حرفه ای با موسسه حقوقی دادیستا همکاری خود را آغاز کرده ام و تحت مدیریت آقای روفه گر حق ، با سیستم این مجموعه وفق پیدا کرده و پیرونده های متعددی را زیر نظر موسسه دادیستا به سرانجام رسانده ام.

درصد موفقیت پرونده های وکیل مجید زیبدی آمار قابل توجه بالای ۸۰٪ را به خود اختصاص داده و یکی از دلایل اصلی همکاری این موسسه با ایشان ، همین درصد موفقیت بالا است.

 

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا