روفه گر حق روفه گر حق

علی روفه گر حق

وکیل پایه یک دادگستری


02122018809 roufehgar@gmail.com
علی روفه گر حق هستم وکیل پایه یک دادگستری فارق التحصیل دانشگاه تهران 15 سال هست که فعالیت حرفه ای در خصوص دیوان عدالت اداری رو انجام میدم و در حال حاضر مدیر و موسس مو سسه حقوقی و داوری بین المللی دادیستا هستم.

هدف از تاسیس موسسه حقوقی دادیستا:

نبود یک موسسه حقوقی که در همه زمینه ها فعالیت داشته باشد و یا مشاهده وکلای نا کار آمد، ایده ثبت موسسه حقوقی دادیستا را به ذهن من وارد کرد و با جدیت و وسواس، وکلای متخصص و مجرب را در زمینه های مختلف دعوت به همکاری کردم و مفتخرم اعلام نمایم در حال حاضر در تمام موضوعات مختلف حقوقی، قضایی، کیفری ، داوری و ... این موسسه دارای وکلای تراز اول و یک سر و گردن بالاتر از سایر رقبای خود می باشد.

تخصص بنده پرونده های مربوط به شکایت به دیوان عدالت اداری (مانند شکایت از گمرک ، شهرداری ، تامین اجتماعی و ...) می باشد و سابقه موفقیت در اکثر پرونده های ارجاعی به دیوان عدالت اداری را در کارنامه خود دارم.

 

Ali Roufehgar hagh
دادیستا دادیستا

بیوگرافی:

اینجانب وکیل علی روفه گر حق وکیل پایه یک دادگستری در مردادماه ۱۳۵۷در شهر تبریز زاده شدم .پدرم اسماعیل روفه گرحق، روفوگر فرش بازار مظفریه تبریز، مداح اهل بیت عصمت و طهارت هستن .مادرم، ثریا یعقوبی سیس، از اولین زنانی بود که در گروه بافندگان به قالیبافی به همراه کشاورزی روی آورد.

زمانی که دانش‌آموز سال دوم راهنمایی بودم ، با دیدن یک سریال در تلویزیون که ان سال‌ها در صدا و سیما نشان میداد که یک وکیل چطور توانست یک متهم را از اعدام نجات دهد ،از ورود به این حرفه وکالت علاقه‌مند شدم و براین تصمیم خود باقی ماندم و تا به امروز هم باقی هستم و اگر تاریخ تکرار شود، باز هم همین راه را خواهم پیمود و تاکنون وکالت پرونده‌های مهمی را به عهده داشته ام .

مرحوم دکتر بهمن کشاورز زندگی یک وکیل را پرخاطره می‌داند به این دلیل که: «هر زمان که طرف مشورت قرار می‌گیرد یا در دادگاهی شرکت می‌کند احتمالا با پدیده و واقعه‌ای مواجه می‌شود که ممکن است کاملا جدید، کم‌مانند یا حتی بی‌مانند باشد.» از این‌رو می‌گوید: «اگر بخواهم به محاکمات طولانی و پرتنش و چالشی که در آنها درگیر بوده‌ام بپردازم از حوصله این مقال بیرون است»

از بررسی و جست‌وجو برای پیدا کردن راه‌حل و آشنا شدن با زوایای تاریک ذهن بشر احساس خوبی دارم.

صداقت ،سرعت عمل ‌پیگیری متمرکز در حرفه وکالت بنظرم مهم‌ترین عامل موفقیت می‌باشد.

سوابق تحصیلی:

دیپلم ادبی از مدرسه فردوسی تبریز (۱۳۷۶)

کارشناسی فقه و مبانی حقوق از دانشگاه تهران (۱۳۸۰)

کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از واحد  علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد (۱۳۹۰)

 

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا