وجودی صفا وجودی صفا

مهدی وجودی صفا

وکیل پایه یک دادگستری


02122018809 vojoudisafa@gmail.com
مهدی وجودی صفا وکیل پایه یک دادگستری فارغ التحصیل دانشگاه تهران میباشم سابقه تدریس در دروس حقوقی و فقه رو در دانشگاه دارم پرونده های متعدد و موفق در دیوان عالی کشور و دیوان عدالت اداری رو داشتم از بدو تاسیس همکاری موثر با موسسه حقوقی وداوری دادیستا رو داشتم که در حال حاضر پرونده های تعزیرات و دیوان عدالت اداری رو به صورت تخصصی پیگیر هستم.

خصوصیات بارز:

بنده بین وکلا و دوستان به این موضوع معروف هستم که تمام پرونده هایی که به بنده ارجاع می شود حتما انجام خواهد شد و تاکنون هیچ شکستی در پرونده هایم نداشته ام.

در پرونده های رایگانی که سالانه به وکلا اعطا می شود، پرونده ای به بنده رسید که شخصی بی گناه محکوم به اعدام شده بود. بعد از ۳ سال پیگیری و حضور شخص در زندان ، در نهایت موفق به تبرئه وی شدم.

mahdi vojoodi safa
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی ها:

وکیل مهدی وجودی صفا (mahdi vojoodi safa) فارغ التحصیل از دانشگاه تهران کارشناس ارشد فقه و حقوق خصوصی مدرس دانشگاه  بیش از یک دهه سابقه وکالت مستمر  در دعاوی متعدد حقوقی و کیفری در مراجع عالی و تالی دارد.

وکیل مهدی وجودی صفا با سابقه بیش از یکدهه حضور در کلاسهای خارج فقه آیات عظام آشنا با چند زبان بین المللی تبحر خاصی در طرق فوق العاده شکایت از آرا دارد و در چندین پرونده مهم آرا قطعی دادگاههای تجدید نظر را با ایرادات شرعی و قانونی با اعاده دادرسی در آن شعبه و دیوان عالی کشور نقض نموده است حمایت از حقوق عامه وی را به کارتخصصی دردعاوی علیه دولت دیوان عدالت اداری سوق داده به صورت تخصصی باموسسه حقوقی و داوری بین المللی دادیستا زیر نظر مدیر عامل بی نظیر وکیل علی روفه گر حق همکاری مستمر دارد

 

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا