جمالی جمالی

دکتر علی جمالی

کارآموز وکالت


02122018809 jamali@gmail.com
علی جمالی، دکترای حقوق بین الملل، مدرس دانشگاه، کارآموز وکالت دادگستری، مشاور حقوق تجارت بین الملل و داور مستقل در موسسه حقوقی و داوری دادیستا هستم.

ویژگی های شاخص:

یکی از مواردیکه در روند رسیدگی های داوری برای بنده بسیار ارزشمندست اینست که در زمان انعقاد قرارنامه داوری و یا حتی در فرآیند رسیدگی با توجه به فضای منعطف و بدون تشریفات آیینی رسیدگی در داوری بتوانم با نزدیک کردن نقاط مشترک و ایجاد محیط دوستانه بین طرفین، به اختلاف موجود رسیدگی کرده و در نهایت با برقراری صلح یا صدور گزارش اصلاحی فصل خصومت ایجاد گردد و طرفین اختلاف فارغ از فرآیند رسیدگی حقوقی به نتیجه مطلوب برسند.

موضوعی که چندین بار در رسیدگی های داوری بنده رخ داده است و اینکه نتیجه مطلوب توأم با برقراری عدالت و رضایت طرفین حاصل می شود بسیار ارزشمند خواهد بود.

Dr.Ali jamali
دادیستا دادیستا

تخصص و توانایی ها:

حیطه تخصصی فعالیت بنده داوری  تجاری بین المللی و داوری داخلی است. به عنوان داور انتصابی از سوی محاکم در داوری اختلافات داخلی و بین المللی انتخاب شدم و در دیوان های داوری موردی بعنوان سرداور یا داور اختصاصی حضور داشتم. در حوزه ابطال و اجرای آرای داوری اعم از داخلی و بین المللی فعالیت دارم و همچنین از سال 1395 در دانشگاههای سراسری، پیام نور و آزاد به تدریس درس داوری بین المللی و حقوق بین الملل عمومی و خصوصی مشغول هستم. در ادوار مختلف مسابقات داوری تجاری کشور نیز بعنوان داور حضور فعال داشتم.

با توجه به تحصیل حقوق تجارت بین الملل در مقطع کارشناسی ارشد، به شرکت های تجاری یا اشخاص حقیقی  که فعالیت بین المللی دارند، در انعقاد قرارداد یا تنظیم موافقت نامه داوری و یا حل و فصل اختلافات ناشی از مبادلات تجاری در موسسه دادیستا خدمات وکالتی و مشاوره ایی ارایه میکنم.

 

نظرات موکلین


تماس با مشاوران دادیستا